| cristi a întrebat:

Exista un domeniu in viata voastra in care sunteti total pe langa, credeti ca veti progresa vreodata?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Exista multe domenii in viata mea in care nu am excelat niciodata si nu cred ca le voi putea corjia in totalitate. Daca ar fi sa spun o materie, fizica a fost un chin pentru mine, niciodata nu m-am priceput, niciodata nu mi-a placut si nici nu-mi doresc sa "progresez" in ale "fizicii"tongue! Mai am un domeniu in care ma consider deficitara- superficialitatea! Sunt o persoana destul de matura, cu capul pe umeri si imi place sa aprofundez toate lucrurile care imi plac, dar recunosc, ca am tendinta sa le tratez cu superficialitate desi nu imi doresc asta.Cred ca voi reusi sa scap de aceasta carenta cu vointa si perseverenta.Si da, voi progresa, mi-am impus asta, de ce nu?happy

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Biologia(ca materie). sunt atatea lucruri de invatat care par simple si le stie toata lumea doar ca se complica...si cand nu prea inteleg nu-mi place.cat despre progrese... s-ar putea sa mai invat ceva dar totusilaughingchiar sunt pe langa, cateodata

| Nastia a răspuns:

In momentul asta urasc fizica, .pana-ntr-a 8-a mi-a placut, .acum,nu mai vreau,. dar si istoria, e frumoasa dar sunt prea multe date d tinut minte,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizica si nici nu imi doresc sa progresez. Multumit?