| morphineeboy a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa credeti ca viata voastra e ca in filmestraight face?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, in visele care le-am avut.

| NuExista a răspuns:

Acuma...uneori in unele momente...cand imi venea sa zic '' asta nu mi se poate intampla miee. straight face ''

da uneori mi se pare ca am mai facut unele chestii.si stau sa ma gandesc ca proasta daca nu cumva am uitat eu laughing.

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Viata mea o compar cu melodii mi se pare mai originallaughing. Oricum viata nu bate filmu`.