| Privat_3121 a întrebat:

Exista vre un program care iti arata cand cineva intra si este pe invizibil? adica daca cineva ma are pe mine pe invizibil si eu vrea sa aflu cand intra ca tot sa numai caut eu pe site si toate alea sa imi spuna programul cand intra si daca e pe invers. multumesc

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Il am eu! intra pe malvynutza_woodytzu_forever si ti-l dau cu mare placere!

| Carouri a răspuns:

Scri aici id si gata: http://www.imvisible.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.persiangap.com.
Scrii acolo ID-ul respectiv si aflii daca acea persoana e online, invisible sau offline.
Sper ca te-am ajutat! :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoostatus.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu chestiile astea dar eu ma gandeam ca exista vreun program care sa arate cand intra big grin