| MarijuanaCannabis a întrebat:

Deci cand caut pe cineva pe invizibil imi arata offline mereu.dar nu e offline e invizibil pentru ca vorbeam cu el in momentul ala.credeti ca e posibil sa aiba un program ca sa nu fie detectat pe invizibil?

2 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Nu am auzit de un astfel de program dar poate metoda pe care o folosesti tu ca sa aflii daca e pe invizibil nu e buna. Incearca pe www.ymsgr.net sau pe www.pulso.ro. Pui acolo id-ul acelei persoane si vezi daca e pe invizibil/online/offline. Sper ca te-am ajutat:)

| adelaadelaadela a răspuns:

Pai ma, asta e idea sa iti arate offline, chiar daca tu poti sa vorbesti cu elwinking