| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program de editat poze in care pot sterge scris`ul dupa o poza?
Am scris mai demult pe o poza si nu`mi place scrisul si vreau sa--l sterg se poate sterge cu vreun program?

10 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Photoshop. Photoscape. Photo editor

| Emilia23 a răspuns (pentru DonAnonymius):

DonAnonymus. pe photoscape cum sterg scrisul?happy

Răspuns utilizator avertizat
| тøхх a răspuns:

Dap.

http://www.webinpaint.com/

Bafta!:*

| alandala a răspuns:

Da, cu photoshop, ar fi posibil, folosind Clone Stamp happy

PS: Depinde si de imagine, cum este asezat, si unde.

| papooshyka a răspuns:

Cu photo brush happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, desigurhappy Incearca cu PHOTO BRUSH, sau o poti crupa pe PHOTOSCAPE sau si mai bine pe PHOTOSHOP.
PHOTOINSTRUMENT iar iti mai poate fi de folos sa acoperi scrisulhee hee
Sunt multe modalitati daca stai sa te gandesti bine si stii cum sa le apliciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da aveti idei daca am scanat o scutire scrisa si vreau sa sterg scrisu'?

| Baciu_Nela_1965_aZY4 a răspuns:

Cum sterg scrisul de pe pozele online?