| hanry a întrebat:

Extraterestrii exista sau au vizitat Terra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

11 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

@eu_o_mare_enigma- stiu eu ca de fapt esti extraterestru sub acoperire.Nu stiu cum de au fost atat de prost inspirati extraterestrii sa te deghizeze in capra neagra.Nu stiau ca pe Terra caprele doar mananca, elimina fecale si dorm? Nicidecum nu raspund pe TPU thinking

pupimik
| pupimik a răspuns:

@eu_o_mare_enigma- de asta stai treaz pana pe la orele 5 ale diminetii...in speranta ca ma vei vedea ca merg la dus? Teapa! N-am ore fixe de facut dus! Iti va lua ceva vreme sa vezi ce si cum laughing

| kh1ss a răspuns:

Da... am fost ieri la un suc... sunt de treaba laughing

| lia a răspuns:

Ok...ne punem imaginatia in functiune laughing
Eu cred ca exista si nu ma deranjeaza, pot sta linistiti pe pamant sau in orice alt loc, pana nu se hotarasc sa imi faca o vizita. Daca ma viziteaza, am sa ii pun la spovedit de ce starnesc atatea controverse laughing rolling on the floor

| tukhey23 a răspuns:

Ciudat, eu cred ca exista si mos craciunlaughing. Sigur ca nu exista, daca nu exista d-zeu... ce dracu sa caute pe pamant extrateresti? Sincer... e fara sens intrebarea happy

| dreamerlainen a răspuns:

Oficial nu l-au vizitat.
Dar exista mai multe dovezi si marturii care indica faptul ca s-a intamplat acest lucru.

| okei a răspuns:

Cauta pe youtube Roswell

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva crede ca suntem singuri in tot acest univers, se inseala. da, nu i-am vazut, insa cred cu certitudine ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@pupimik-daca nu stiai, unii dintre acei extraterestri, printre care ma numar si eu, se pot materializa in orice fiinta vie.asa ca nu imi este dificil sa iau forma vreunei fiinte.si apropo, ai grija noaptea cand mergi la dus, ca te vad. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista multe teori care spun ca viata de pe pamant nu a inceput aici.
Unele sustin ca viata provine de pe marte, altele ca primlele molecule organice s-au format pe comete.
Eu cred ca noi toti suntem la origini extraterestrii chiar daca acum traim aici. Viata a inceput in afara Pamantului...
Daca ne referim la fiinte care nu traiesc pe oamant ca fiind extraterestri...
Sunt sanse destul de mari sa existe.
Dar sa ne viziteze... nu prea cred.
Daca o faceau nu mai traiam acum ca doar nu veneau de la sute de ani lumina doar sa ne salute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am citit. dah... da nu stiu chiar daca e adevarat