| Gabryel123 a întrebat:

Ce spuneti exista extraterestrii sau mai exista si alte fiinte in afara de cele de pe Terra?

Răspuns Câştigător
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Parerea mea este ca exista mai mult decat sigur.Pai galaxia noastra e ca un purice in tot universul, sunt milioane de galaxii, intr-una sigur trebuie sa mai existe o planeta ca asta.

8 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

De acum incolo sa postezi la categoriile potrivite, altfel primesti raport.

| noname2021 a răspuns:

Eu zic ca nu, depinde de parerea ta, altii cred altii nu

| BANN3R a răspuns:

Daca noi existam, exista si alte vietuitoare in univers

| Soowhaat01 a răspuns:

Eu nu cred ca exista laughing Ori, se poate. Nimeni nu a fost, acum recent ca sa vada.

Eu am vazut un reportaj la tv, cum ca un om ar fi gasit o piatra de pe luna, la el in curte. Si ca o fi gasit-o intr-o gaura mare, in forma unei nave.

Si acum o tine ca expozitie in sufragerie laughing

Revenind, se poate. Noi nu stim inca. Dar, am putea afla. Documentandune, foarte bine.

Bafta!

| wallent1n a răspuns:

Exista si a fost apobata aceasta teorie chiar si de inalta institutie a Vaticanului...Numai ca nu vor sa intre in contact cu noi pentru ca inca nu suntem destul de "compatibili" as putea spune...

| Cricutz a răspuns:

Da.

| Anonim00112 a răspuns:

Se poate...
Am vazut multe reportaje de genul acesta...