| Orbithh a întrebat:

Factura de la lumina/telefon vine in fiecare luna in aceeasi zi?

7 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Nu, nu vine in aceeasi zi. Sunt rare coincidente cand vin facturile in aceeasi zi. De obicei, ele vin de la data de la care te-ai abonat.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Cred ca da, sau daca nu la diferenta de cateva zile.eu stiu ca imi vine intai lumina, apoi telefonul.tongue

| BroascaCuElice a răspuns:

Nuhappy

| Ioanaa28 a răspuns:

In fiecare luna dar nu in aceeasi zi!

| ands a răspuns:

Teoretic,da...

| RacuciDiana a răspuns:

Mie asa imi vine.In fiecare luna.Dar niciodata nu mi-a venit in aceeasi zi.

| AnneMarieZiegler a răspuns:

Nu, nu vine in aceeasi zi pentru ca mie luna asta mi-a venit pe 23, iar luna trecuta mi-a venit pe 19.