| eubahhh a întrebat:

Fara ce obiecte nu ai putea trai "nici macar o zi"?

eu fara tell meu love struck laptop-ul meu love struck si oglinda love struck :p

Răspuns Câştigător
| silver19 a răspuns:

N-am probleme cu asa ceva, am stat si o luna de zile la tara si n-am dus dorul, parca imi aduce aminte de copilarie cand nu le folosesc happy old time...sad

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fara calculator si implicit internet cred ca nu as putea trai. E mijlocul meu principal de informare.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fara carti. Nu as putea trai nici macar o zi fara sa citesc.

| fluturas a răspuns:

Fara inima happy

| hamsterx a răspuns:

Fara multe, nu stiu dk pot alege 3, in fine : fara telefon, creion de ochi siiii haine happy

| miauu a răspuns:

Machiaj si placa

| m4them4tic a răspuns:

Obiecte zici? Nu sunt indeajuns de dependent de niciun obiect astfel incat sa nu pot trai 2 zile fara el.
Cand sunt acasa si nu merge netul, ma super-plictisesc(asta daca nu am ceva de facut) dar daca sunt plecat pe undeva pot sta o perioada destul de lunga fara pc/internet si altele.

| Marii a răspuns:

Fara telefon si carti. happy

| eubahhh explică:

@ omidaa

am zis obiecte laughing

| adydassler a răspuns:

1 calculatoru
2 mingea de fotbal
3 patu in care dorm

| Hmmmm a răspuns:

Fara tel si laptop+internetbig grin(astea sunt principalele chestii)
dupa urmeaza mp3 pleyerul si probabil ca guma d mestecatlaughing)

| deejayra a răspuns:

Fara telefon...nu pentru ca ar trebui sa vorbesc cu cineva, ci mai mult pentru muzica.Ar fii atat de plictisitoare viata fara muzica...

| alexutzu00791 a răspuns:

O zi. Cred ca as supravietui

| danuta98 a răspuns:

Nu stiu fara...tell! cred desi ca as putea trai si fara el

| Filip23 a răspuns:

Cred ca mai sunt prin poseta o serie de chestii fara care nu poti trai ( trusa de machiaj, rujul...). S-a stabilit stiintific ca omul poate trai si o saptamana fara apa si mancare, insa ia-i oglinda unei fete si mobilul...

| Adela_9686 a răspuns:

Mie mi-ar fi greu sa traiesc fara toate lucrurile mele

| ana_8570 a răspuns:

Hmm.Singurul obiect de care nu m-as putea lipsi nici macar o zi cred ca ar fi deodorantul.De celelalte lucruri gen laptop, telefon m-as putea lipsi cateva zile, saptamani. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Mi se pare exagerat '' fara telefon, laptop si oglinda''!
TOTUSI, vorba lui @omidaaa Fara INIMA!
Eu nu as putea trai fara apa, mancare si iesitul din casa la aer ( cu catelusul) cel putin de 2 ori.
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara pieptene si fara haine decente si incaltaritonguehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista un obiect, ca ai accentuat OBIECT, fara care n`as putea trai o zihappy. Fara oglinda n`ai putea trai? Facem pariu ca ai putea?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara banca de la scoala(chiar, nici nu vreau sa ma gandesc cum ar fi sa stau in picioare o zi intreaga, trist!sad).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot trai fara footbal happy filme happy comp happy si muzicaa tongue