| ramona_1444 a întrebat:

De ce anume sunteti voi obsedata, fara ce lucru nu ati putea trai? eu de exemplu nu as putea trai fara oglinda si ceas

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fara bratari.Cat mai multe, cat mai ciudate cu cat mai multe semnificatiilaughing

| Bacemi a răspuns:

Nu as putea trai fara muzica.

| Firefly a răspuns:

Nu am un lucru de care sunt legata.As putea renunta oricand la telefon, calculator, machiaje, ceas, bijuterii, etc.

| Marii a răspuns:

Nu cred ca as putea trai fara telefon si fara apa cu lamaie. laughing

| nobody_9468 a răspuns:

Nu as putea trai fara speranta ca maine va fi mai bine. Fara ideea ca nu ma voi lasa injosita, fara iubire si normal fara prietenele melewinking.

Bafta.

| Coriii a răspuns:

Eu nu pot fara telefon si oglinjoara :d

| bluesky a răspuns:

Nu as putea trai ca acum 100 de ani, fara curent, internet, TV etc
:O

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Sunt dependeta de cele 5 bratari pe care le port mereu(fiecare are o semnificatie aparte)fara telefon, prietena cea mai buna thinking lipgloss, parfumul meu preferat si muzica love struck

| Roxy a răspuns:

Nu as putea trai fara deodorant sau parfum sau aman2(toata ziua il folosesc si tot timpul vreau sa miros bine)
Mai sunt obsedata de pasta de dinti si periutza, de briceagul meubig grin cu care nu plec in alta orase fara sa il iau(stiu ca e ilegal ca o minora sa aiba arme albe la ea dar e arma nr. 1 in supravieturie:X), de muzica, de dans(practit si nu ma mai pot lasa. e mai rau ca un dorgbig grin)Si de mai multebig grin

| Mirela a răspuns:

Fara telefon[incluzand ceasul]sunt nedespartitsa laughing si de minute/mesaje pe tellaughing. bine si de mess:X:X

| rockaholic a răspuns:

Nu as putea trai fara muzica

| divinuu a răspuns:

Machiaj, oglinda, telefon, mesaje pe telefonlaughing.mess.sh muzica.:X:X

| zumk1 a răspuns:

Fara Ipod, Dslr, tigara de dimineata

| Caaty a răspuns:

Eu nu pot trai fara muzica! Adica fara artistul meu preferat...