| AstaMica15 a întrebat:

Hei daca ar fi
3 lucruri (obiecte )fara de care nu ati putea trai care ar fi acelea?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Casa mea, televizorul si aia mai tarziu soferia pe trailer.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Calculator love struck. Telefon. Oglinda blushing.

| Kimy_8371 a răspuns:

Eu nu as putea trai fara telefon, calculator si trusa de make-up.

| EllyFMS a răspuns:

Obiecte.thinking

Telefon. Laptop. si Banihappy

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Telefon.Mp3.Bratara norocoasa

| Satisfaction a răspuns:

As putea sa traiesc chiar daca as fi nimeni in drum si plina de praf!

| AxyAxyMaxy a răspuns:

Telefon cu baterie incarcata, laptop cu modem de internet, bani happy

De partea cealalta, daca nu ar trebui sa spun doar obiecte as spune : persoana iubita[iubitullove struck], sanatatea, prietena cea mai buna happy

| roisin a răspuns:

N-as putea trai fara Ipod si...cam atat.

| smarttie a răspuns:

Eu una nu as putea trai fara un roman dragut de citit, telefon si laptop-ul meu [cu modem de internet ofc]

| Ioana9769 a răspuns:

Muntele :X chitara si cortul

| mihaela_8183 a răspuns:

Iubitu,bani,telefonul