| KdyL a întrebat:

Fratele meu acum un a fumat cam 5 tigari asa. si de atunci nu a mai fumat. iar pe 17 septembrie il duce mama sa faca niste analize ( mama nu stie ca a fumat ) il duce pur si simplu sa vada daca e bolnav sau daca are vreo problema etc. o sa se vada la analize ca a fumat atunci?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Mai mult ca sigur NU! big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se vede. Daca a fumat 5 tigari acum un a.Asa cum scrii tu. Poate asta ti-a spus tie, ca nu a mai fumat.Dar esti sigur ca este adevarat ce spune?

| tudorykul a răspuns:

De la 5 tigari nu pateste nimic... (daca a tras in piept) daca le-a "pufait" (adica doar a tras in gura si atat) atunci ar fi posibil sa vada o problema foarte mica la gat happy dar nu pateste nimic happy Funda?

| KdyL explică:

Multumesc la toti

| TurkeyKebab a răspuns:

Nu cred ca se va vedea la nicio analiza, deoarece plamanii s-au regenerat, iar toate substantele din sange s-au absorbit. deci cred ca nu va avea nicio problema big grin funda?

Întrebări recente