| ajutorryyyyttttt a întrebat:

Ajutorrrrrrrr...acum 2 saptamani sau chiar mai mult-putin am tras 7-8 fumuri de iarba si mama vrea sa ma duca la analize...nu am mai fumat tigari de o zi...ce sa fac sa nu se vada si sa dispara din organism in maxim o saptamana? Am nevoe de respunsul unuia care stie si a trecut prin asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| konfing a răspuns:

A si scuze am uitat sa mentionez ceva important doar daca e test special pentru droguri se vvede, la analize normale nu ar trebui sa fie nici un semn. Ps lasa.te de iarba intr-adevar e buna dar in timp incetul cu incetul iti ia mintile

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Incearca sa bei in fiecare zi otet cat poti.

| CuriousStuff a răspuns:

Ce fel de analize? Ca daca nu sunt speciale pentru a detecta drogurile din sange/urina nu ai de ce sa-ti faci griji.
Poti sa faci mult sport, ti se accelereaza putin metabolismul, dar nu stiu exact in cat timp dispare orice urma din corp.

| konfing a răspuns:

Daca ai fumat iarba naturala nu ai treaba dar daca ai fumat **** de iarba stropita cu chestii si culeasa de pe sant, nu ai ce face o sa iasa la teste pentru ca, chimicalele cu care e stropita iarba ieftina iti raman in organism o perioada. Dar nu stiu, e doar parerea mea