| Angelworld a întrebat:

Fratzilor am si eu o intrebare de curand m-am certat cu cineva pe mess si dintr-o data milioane de id-uri sub forma "asbas"si multe alte denumiri m-au adaugat si nu stiu ce program foloseste... cine stite ce program este ii dau funda si daca puteti lasati si un link (MENTIONEZ ESTE VORBA DE PROGRAM DE FLOOD)

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut uite aici o versiune a unui program;) poti sa il folosestii :D bafta http://www.youtube.com/watch?v=IUvlQOb_H1w funda?

1 răspuns:
| Luurd a răspuns:

Pai nu vreau sa te supar dar in lista de mes mai multi de 1000 nu poti baga sau daca nu ma insel 999 si ar fi o solutie sa dezinstalezi Y! M si daca iar face figuri fa iar windowsul...sau mai bine impacate cu acea persoanatongue