| Alexakos a întrebat:

am facut un clip de 17 minute si 35 de secunde pe camtasia studio si acum vreau sa il postez pe youtube dar nu ma lasa, de ce? zice ca sa incarcat dar acolo unde scrie preview nu imi arata nimic.

2 răspunsuri:
| Alexakos explică:

Ms de ajutor.

| Carton a răspuns:

Salut, trebuie sa ai un anumit numar de videouri ( peste 15 parca) ca sa poti posta videouri de peste 15 minute, mai scurteaza'l si iti garantez ca iti va merge, fiindca asa mi s-a intamplat si mie mai de mult. Bafta multa!