| Denii_9415 a întrebat:

]funda[Buna! Am o intrebare... Azi.noapte mi. a cazut ceasul din perete thinking Ce semnifica?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Faptul ca nu l-ai fixat bine! Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este din cauza cuiului care a cedat!
Ce să semnifice? Îți trebuie un cui mai rezistent și mai bine plasat în perete.
Pa, pa.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Ca ti s-a rupt cuiul care il tinea?
ca a fost cutremur?
superstitii prostesti oh go on

| Sconcsiş a răspuns:

Că nu era bine pus

| mihaela0205 a răspuns:

laughing...pai nu cred ca semnifica nimic. Cred. laughing

| forever4you a răspuns:

A venit o fantoma si ti la dat joslaughing

mai nu inseamna nimic a cazut el asa...

| kate68 a răspuns:

Stiu eu
paii... daca e azi-noapte inseamna ca...
s-a gandit ca o sa adormi si a vrut sa te sperie.si sa faca
bufff!

| DiannaDi a răspuns:

Nu inseamna nimic. happy stai relax, pune-l la loc, nu se intampla nimic numai daca iti faci tu tot felul de idei si conceptiihee hee

| paulpaul25 a răspuns:

Ca trebuie sa iti cumperi altul si sa ai grija cum il puilaughing)))))
Nu mai crede in superstitii si alte porcari cica strigoi in casalaughing))))
Doamne fereste!

| Andreeaツ a răspuns:

Ca nu a fost prins bine de cui?

| jump a răspuns:

Cred ca asta e un blestem aparte numit:"caderea ceasului din perete". am auzit de persoane care au patit asta si stii ce`au facut? absolut nimic! nu cred ca semnifica nimic, atata timp cat ceasul nu leviteaza sau se duce la locul lui singur.atunci trebuie facut ceva, nu stiu ce anume.iti sugerez sa nu crezi in chestii de genu` ca`s anoste tare.

zi frumoasa.

p. s.:poate ceasul vroia sa-l muti de acolo si nu`si putea folosi limbile pentru a`ti spune asta, asa ca s`a dat jos de pe perete.

| MCrowley a răspuns:

Ce sa semnifice?laughing. Ca ti-a cazut sau ai strigoi si nu stii.Cheama un popawinking!