| Winniee a întrebat:

[Funda]Buna! As dori sa stiu si eu ceva.Cu ce se modifica scrisul gen:,,∂є¢ι мα α∂συя☠ ๋ ". Exista vre un site sau un program ceva? Am nevoie
Urgent!
Hepl me!

Răspuns Câştigător
| α ι ԃ α . : ( a răspuns:

●Bună drăguţ'o :*.
http://www.messletters.com/en/

●Sper că te'am ajutat :*. Pa pa :-h.

3 răspunsuri:
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Am eu un program. Se numeste Name Maker si scrie asa :"dè¢î må ådºµ® " Eu nu stiu site-ul pentru ca programul mi l-a dat o fata, daca vrei programul lasa-mi id-ul printr-un mesajwinking Si vreau si eu sa stiu cum se numeste programul care l-ai folosit tu, sau site-ul big grin

| α ι ԃ α . : ( a răspuns:

Mersi pentru fundă frumoas'o >big grin

| cineva_6045 a răspuns:

Buna! da exista un site numit glitter graphics acolo vei gasi scrambled text generator de unde vei putea modifica scrisul normal