| Alexakos a întrebat:

FUNDA celui care imi spne unde intru ca sa dau pe invizibil (pe facebook). si nu va chinuiti cu "nu se poate" pentru ca se poate. mersi.

Răspuns Câştigător
| DeeaDee a răspuns:

Unde e chatul e o rotita laughing dai click pe ea si scrie available to chat si ea de obicei iti apare bifata si cand nu vrei sa mai fii on pentruceilalti dai pe avaible to chat si numai esti pentru ca dispare bifa aia. Fundita?

4 răspunsuri:
| NightCrowler a răspuns:

Acolo in dreapta joc pe adresa de facebook ai un buton in forma de rotita dintata. Dai pe ea click si dupa aia debifezi Available to Chat si gata prietenii tai nu o sa te mai vada in listawinking e ca si cum dai offline la messenger. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Hellp a răspuns:

Cum spun ei!

| Alexakos explică (pentru Hellp):

laughing)) hahahaha hai ca esti tare hahahahahha

| Hellp a răspuns (pentru Alexakos):

Ma straduiesc.Multam' oricum!