| KiMi_6003 a întrebat:

Se poate sta pe invizibil pe facebook? Si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ai cum... asta caut si eu sa vad cum, ca stiu pe cineva care sta.

8 răspunsuri:
| KiMi_6003 explică:

Ai cum.tocmai am aflat big grin

| niko a răspuns:

Nu ai cum sa stai pe invizibil pe facebook happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate sta pe invizibil pe facebook. Acolo jos unde ai chat-ul, da clic si scrie undeva ''Optiuni'' sau ''Options''(in engleza) si dai clic acolo si vezi ca scrie acolo ''Deconecteaza-te'' sau ''Go offline''. Depinde ce limba ai setat, engleza sau romana.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jos unde iti arata prieteni da clik si apasa optiuni dai la deconecteaza-te si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate sta

Alte răspunsuri