| mraw1234 a întrebat:

In cateva zile am teza la mate si nu pot sa ma concentrez...ma puteti ajuta cu niste sfaturi despre cum as putea lua 10, cum pot sa invat repede sau cum sa imi amintesc ce am invatat? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Alixu5Trigga a răspuns:

Rasfoiesteti caietele si revizuieste materia.
Lucreaza si aplica ceea ce ai invatat. ( aplicand unele informatii le retii mai usor)
Uita-te peste caietele din anii trecuti (lectiile se leaga intre ele)
Intreaba-ti profesorul ceea ce nu ai inteles si ceea ce iti este neclar.

Fundita? big grin
big grin big grin big grin