| lol1232 a întrebat:

FUNDA :d Hi all, mi-am facut niste taieturi cu lama astazi si acum imi pare rau mi-au ramas niste urme rosi bine spus niste dungi nu a curs mult sange vreau sa stiu daca va ramane semn si in cam cat timp vor disparea dau funda va rog AM PE TOATA MANA sad

Răspuns Câştigător
| aDdAcaRMeN a răspuns:

In cazul in care is ca niste zgarieturi se vor vindeca si nu va ramane urme, dar in cazul in care sunt adanci iti va ramane cicatrice

12 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

NU ramane nimic. Dureaza vreo luna si trec.

| zăGhost a răspuns:

De ce te plângi?
Dacă nu vroiai tatuaj nu te mai tăiai. ^^

| danyelo112 a răspuns:

Voi nu aveti minte.tot ce auziti si ce vedeti trebuie sa faceti si voi(copii astia mici)nu cred ca iti va trece vreo data complet deoarece ai taiat tesuturile de sub piele si ele sigur s-au infectat si o parte au murit.iti va ramane mult timp semnele

| Ramona1 a răspuns:

Ar fi trebuit sa te gandesti la asta inainte. Daca sunt adanci,vor ramane ceva semne.Dar daca sunt doar zgarieturi, vor trece, stai linistita.

| Lorena08 a răspuns:

Doamne.Ti-ai facut-o cu mana ta, la propriu! De ce mai intrebi? Trebuia sa-ti pui intrebarea asta inainte sa faci ce ai facut.De ce sa te tai pe mana? SINGURA? Deschide naibii ochii si vezi ce frumoasa si SCURTA e viata.La varsta ta pe care presupun eu ca o ai ar trebui sa-ti traiesti copilaria nu sa te tai cu lama, caci nu ai sa te mai intalnesti cu vremurile astea!

| RenataG a răspuns:

Pai in primul rand...nu trebuia sa faci asta ca poate sa se infecteze locul taiat, iti trece cam in 2 saptamani dar cel mai bine daca ai crema de galbenele. ajuta rana sa se prinda mai repede si da raman semne. Sper ca ti am fost de ajutorhappy

| eddy2012 a răspuns:

Eu in locul tau mi le faceam la gat taieturile. daca te tot tai, taiete intr'o zona mai frumoasa. nu pot intelege oamenii ca tine, ti'as recomanda sa apelezi la un psiholog

| Virk a răspuns:

Taieturile nu trec niciodata, crede-ma

| DeeaAndreea24 a răspuns:

Depinde unde te-ai taiat. Daca pe vene, atunci nu stiu, dar daca pe partea de sus a mainii atunci o sa iti ramana urma dar o sa se vada doar daca te bronzezi. Cel putin la mine asa e

| DeeaAndreea24 a răspuns:

App Valy...cati ani ai?

| seba99_8797 a răspuns:

Semn iti va ramane depinde si cat de adinci sunt taieturile daca se vor observa mai mult sau mai putin

| Mixia a răspuns:

O sa iti ramana cicatrice, dar daca spui ca nu a curs mult sange, atunci se vor vindeca repede happy