| Dyingfetus a întrebat:

Daca m-am taiat pe picior cu lama,dar nu a curs sange, decat a usturat (am apasat destul de mult dar nu a curs sange ).O sa imi treaca sau va ramane semn? In cat timp trece?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Maxim o saptamana nu se va mai cunoaste mare lucru iar despre cicatrice daca nu a fost o taietura prea adinca nu iti va ramane nici un semn probabil,,, deci iti iti garantez ca in maxim trrei saptamani daca taietura este una superficiala iti va trece complet si nu vei avea nici o cicatrice!

| Dyingfetus explică (pentru VadTot):

Deci,practic daca nu a curs sange, nu a fost una adanca, nu?

| VadTot a răspuns (pentru Dyingfetus):

Pai depinde ca daca ai tinut foarte strans si mult timp Probabil de aceea nu a mai curs sange,! Dar daca acum nu te mai doare nimic si ti a trecut,.,. Cred ca iti va trece intr un timp foarte scurt! Dar trebuia sa dai si cu ceva sa dezinfectezi acea taietura..Rivanol sau spirt dar cu spirt ustura groaznic!

| VadTot a răspuns (pentru Dyingfetus):

Am uitat sa ti mai spun cateva lucruri importante cind vei mai avea astfel de accidente de taieturi....In primul rand trebuie sa speli locul taieturii 2 sa dezinfectezi rana 3 sa bandajezi locul daca taietura este adanca daca nu un simplu plasture este de ajuns!

| Dyingfetus explică (pentru VadTot):

Pai ideea e ca nu mi-a trecut.Adica toata chestia asta cu taiatul m-a apucat acum jumatate de ora.Si in momentul asta inca ustura si este rosu.Mi-e frica ca raman semne si mai este si vara...sad
Insa, unele sunt facute cu compasul. Acolo raman urma, sau este posibil?

| VadTot a răspuns (pentru Dyingfetus):

Prietene dar cum te ai taiat Cu lama la picior? Si ce cauta compasul pe picior?
ai Confundat caietul cu piciorul?
laughing)

| Dyingfetus explică (pentru VadTot):

Trec printr-o perioada dificila, okay? Nimic amuzant sincer.

| VadTot a răspuns (pentru Dyingfetus):

Pai si daca treci printr o perioada dificila ce faci te auto modelezi?
Acum scuza ma dar cred ca iti place sa suferi! Vrei sa vb pe mess sa nu facem aici chatlaughing

| Dyingfetus explică (pentru VadTot):

Nu.Nu am chef de glumele tale.Dar multumesc de raspunsul dat.

| VadTot a răspuns (pentru Dyingfetus):

Scuza ma nu am vrut sa te iau in ras ~Imi Cer mii de scuze! mii si mii de scuze! Ti am raspuns destul de serios probabil mi a scapat unele cuvinte care nu trebuiau expuse in raspunsul meu pentru tine! Inca odata imi cer mii de scuze si totodata Vreau sa ti multumesc pentru Fundita! Dar Tot vreau sa vorbim pe mess si poate sa legam o prietenie amicala virtuala ca sa zic asa uite am sa ti trimit id prin mesaj privat okay? incaodata imi cer mii de scuze. daca te am intristat si mai mult~!

| Dyingfetus explică (pentru VadTot):

Nu-i nimic.Dar nu cred ca avem ce discuta pe mess deocamdata. Oricum merci din nou.

| VadTot a răspuns (pentru Dyingfetus):

Ba Da Vreau sa te ajut prin sfaturi sa treci prin aceasta perioada destul de cenusie din viata ta! Adica Sper ca vei putea sa treci si macar sa nu mai faci ce faci acum! Prin aceasta automutilare! Asa iti gasesti tu alinarea prin taierea cu lama pe corp! Esti fata nu i asa? iti place sa ai un corp plin de cicatrice?

12 răspunsuri:
| leopardul12 a răspuns:

Si eu m-am taiat vara trecuta cu un burlan cand ma trageam pe role. La mine a cam tasnit sangele, da nu m-a durut asa tare, in schimb a ramas semn. Oricum dupa taietura, circa o ora, am inceput din nou sa fac freestyle.