| lol1232 a întrebat:

FUNDA :d Hi all, mi-am facut niste taieturi cu lama astazi si acum imi pare rau mi-au ramas niste urme rosi bine spus niste dungi nu a curs mult sange vreau sa stiu daca va ramane semn si in cam cat timp vor disparea dau funda va rog AM PE TOATA MANA si nu mai vreau recomandati-mi o crema ceva pentru vindecare

Răspuns Câştigător
| YoyoOoOo a răspuns:

Pai am avut si eu acum ceva timp si mi-au ramas niste semne dragutehee hee
Care bineinteles si acum le mai am!
Nu cred ca o sa dispara daca sunt taieturi serioasetongue
Si creme nu prea gasesti pentru semne.hmmmnwhistling.

9 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

O crema buna pentru regenerare este banala crema de galbenele pe care poti sa o cumperi din farmacie. De asemenea o poti intreba pe farmacista daca este buna pentru vindecarea ranilor! (eu asa stiam ca e buna)
o seara faina!

| Fluffinator a răspuns:

Dumb kid, emo kidhappy
Get a life.

| Laura1402 a răspuns:

Nu conteaza ca nu a curs sange, poate ramane, urma.Depinde doar de cat a fost de adanca taietura. Poate fi adanca si daca nu curge sange.

| Andreea20000 a răspuns:

Buna!

Du-te la farmacie si cauta pudra "BANEOCIN", cu aceasta pudra va disparea rama.

O seara placuta, Andreea!

Răspuns utilizator avertizat
| Zettt a răspuns:

Poii in 4-5 zile o sa disparawinking

| GaNgSty a răspuns:

In maxim o saptamana o sa iti treaca stai fara griji.
Emo kid... (looser kid)

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Cu lama nu e asa adanc. Daca nu a curs si sange ma si mir. Si cred ca doar te dai mare cata pe TPU, ca mai zici ca ai si toata mana. Bine ca n-ai toata laba happyFraero! Va dati si voi, of ce ciuda mi-e ca exista copii ca voi. Funda ****, pastreazatio ca esti terminata. Vrei sa te dai mare spunand ca vrei sa iti dispara.Da pun pariu ca degeaba iti zice lumea cu ce creme si cacaturi sa te dai ca abia astepti sa iti ramana semne cat mai mari, desi nu te-ai taiat mare branza ca ti cumva happy

| Usordargreu a răspuns:

Eu m-am taiat pe mana acum 2 luni si inca am semne albe deci.