| Pikachoo->Ana a întrebat:

Funda!
dati-mi si mie idei de ce sa mai colectionez
Am deja 4 colectii, si as mai vrea sa mai fac de ceva.
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Colectioneaza betisoare de inghetata sau rezerve goale de la cerneala...sauu bile dintr-acelea pe care poti sa le iei de la automate cu 5 mii...sauu diferite tiprui de bilete de autobuz.brichete?big grin

xoxo Vanilla

12 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Cercei

| Abcdefg123 a răspuns:

Nasturi / Servetele / Reviste.

Pix`uri./ Postere

Inimile baietilor;;] smug

| Mera a răspuns:

Eu intr-o vreme colectionam etichete mai specialelaughing

| mjforever a răspuns:

Buna:*
colectie servetele
colectie plicuri de zahar
colectie mingi mici
colectie albume abtibilduri

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Eu colectez delfini, am peste 70 de exemplare, ce zici? te bagi si tu?

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Apropo, colectioneaza brichete, e o idee foarte buna!

| Rj a răspuns:

Servetele, bilete de tramvai, capace de sticla, chestia aia cu care se desface o doza de suc, felicitari, timbre, carti, brelocuri, pietricele, etichete, pixuri... daca mai imi vin idei iti zic.

| 알리나 a răspuns:

Scoici.

Animale de plus.

Pietre.

Id-uri.

Monede.

Abtibilduri.

Papusi.

| sKaTeRu16 a răspuns:

Carti de joc

Yu-Gi-Oh

Poker (Diferite modele)

Servetele

Animale de plus

Sau daca vrei ceva mai complicat:

Timbre

Monede Vechi

Bancnote Vechi

Vederi

Cartele telefonice

Cutii de chibrituri

fundita?big grin

| anyana a răspuns:

Poti colectiona bilute de diferite culori, diferite dimensiuni, brelocuri, servetele,
sticlute misto de parfumurilaughing
pixurihappy
bete de la acadele, clame:->
sper ca ti-am fost dee foloshappykiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Alex ma numesc.am sa iti dau niste exemple.de exemplu eu colectionez esarfe, fulare, schaluri. poti colectiona actibilduri, servetele, papusi, postere, vederi, doape, brelocuri, bratari, fel si fel de accesorii.etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stegulete, masinute, timbre, agtibilde, tatuaje, plusuri, telefoane, cani, machiaj, clame, creioane,
pieptene, ojebaloane

sper ca ti-am fost de ajutor!