| maga_9372 a întrebat:

FUNDA! In gta 3 pot zbura cu ceva? elicopter ceva? sau un cod ca sa zbor stiti? (in afara de ala care zbori cu masina )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu cum dar nu las pe mana tuturor. iti trimit un mesaj intr-o juma de ora sa caut ca nu mai stiu

5 răspunsuri:
| supergeniu a răspuns:

Merge.sa zbori cu elicopteru
coduri:
pentru toate armele: gunsgunsguns
viata: gesundheit
tank: giveusatank
armura : turtoise

decat pe astea le stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA. poti sa zbori cu un avion personal, mic si cam incet.sau mai ai o parola care sa faca masinile sa zboare.
parola:chittychittybb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masteron mi-a spui si mie te rog

| BeBeMic a răspuns:

Aveam unul cu care puteai sa zbori si sa treci peste baraje dar ai dat deja funda

| maga_9372 explică:

Cum fac sa zbor cu elicopterul? de unde il iau?(am deblocat toate orasele)