| anonim_4396 a întrebat:

Salutare1 Ma numesc edy si am 12 ani. intrebarea mea este: cum as putea sa zbor? nu mult si 8-9 secunde nu mai mult numa sa stiu ca zbor(si macar la 30 cm de sol! dar va rog nu vreau raspunsuri de gen Spune-i lui taicatu sati dea un sut in fund, sa vezi cum zbori, sau inchiriaza si tu un elicopter sa un deltaplan, ca ma cam afectat criza asta, daca stiti si voi un site cum as putea construi ceva care sa zboare P. S. uitati-va la a doua intrebare!

3 răspunsuri:
| OSCARtoons a răspuns:

Da drumu la gaze si dupa aprinde un chibrithappy

| daddu a răspuns:

Doamne cum ii lasi asa de inapoiati? Si eu la varsta lui inca ma jucam, pentru ca generatia mea nu era generatia calculatorului dar imi dadeam si eu seama pe vremea aia cum e cu zborul.Mai bine ti-ai ocupa timpul cu un sport, fotbal, handbal? Noroc.

| nimenialtudecateu a răspuns:

Te crezi dexter... ia avionu du-te in spania apoi vii inapoi si ai zburat...

Întrebări recente