| dolce977 a întrebat:

FUNDA! La ASE admiterea este la alegere sau se da si la economie si la matematica... vreau si eu detalii!

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Admiterea la Academia de Studii Economice (ASE) din Bucuresti, se va face in 2013 pe baza unui test grila si a mediei de la Bacalaureat. Testul grila va avea o durata de doua ore si jumatate si va include subiecte de matematica si economie, care vor avea un numar egal de puncte. Pentru programele de studii de licenta Administratie publica si Pedagogie, testul va include doar subiecte de economie.winking Funda, vot?:d