| Kareta_Paul_1980 a întrebat:

Salut, vreau sa dau admiterea la ASE Bucuresti profilul de "Economie Teoretica si Aplicata" si pana acum nu am fost prea bun la matematica, am terminat la profil uman. Care este nivelul de matematica cerut la profilul de economie? Pot sa iau examenele, sa invat si sa prind din urma?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Cunosc pe cineva care a facut meditaii timp de 1 an si a intrat la inginerie... deci cred ca e posibil si la economie.