| k1nder_7427 a întrebat:

Funda! - Nu am card.Sunt minor nu pot sa imi fac, unde pot sa imi depun bani castigati la poker sa ii adun pe un site sau ceva, cum ar fi sa am un cont pe un site si acela sa fie ca un card virtual, de acolo sa ii pot transfera pe un card cand o sa am.

Răspuns Câştigător
| toica2 a răspuns:

Incearca paypal.com, nu iti trebuie card, ii depui acolo si faci tranzactii online, multa bafta

6 răspunsuri:
| Deĺααα a răspuns:

straight face Inceteaza cu carduri virtuale.alea aleahappy poate te trezesti fara bani intr-o zi. Cel mai bine tine`i la tine.happy intr-o cutie cu lacat. ceva de genu happy. Bfta!

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Nu ai cum sa joci poker daca esti minor. Nu exista posibilitate sa eviti aceasta regula. Trebuie sa astepti pana la 18 ani neaparat.

Chiar daca iti faci cont pe numele alte persoane majore risti sa iti baneze contul daca afla asta :)

Solutia este sa joci pe diferite site-uri de poker la PLAY MONEY. De principiu asta nu ridica o problema.

Poti gasi aici o serie de siteuri bune: http://www.poker-blog.ro/camere-poker

| rakebackace a răspuns:

In primul rand daca esti minor este interzis sa iti faci cont pe un site de poker. Nu spun eu ci Terms of Service al site-ului respectiv pe care sigur ai bifat ca l-ai inteles cand ai facut contul.

Faptul ca esti minor risti sa iti fie confiscate castigurile. Daca nu gasesti solutie poti intotdeauna sa astepti sa faci varsta legala

| Americanuu a răspuns:

Fa-ti cont pe moneybookers sau paypal. Si asta doar in cazul in care ai acces la cardul unui parinte, altceva nu ai ceva daca esti minor.

| Americanuu a răspuns:

Cardurile pentru varstele astea n-or sa te ajute iti spun sigur.

| Sergiulica_3711 a răspuns:

Nici eu nu am inca 18 ani dar am card de la varsta de 15-16 ani facut la BT. Poti sa iti faci si tu. E foarte usor.

Întrebări recente