| ema1ih a întrebat:

FUNDA + RASPUNS INTELIGENT

La fazele amuzante din Magicienii din waverlly place sau Totul pentru dans sau Hannah Montana etc. se aud rasete pe fundal. Stie cineva de unde pot downloada rasete ca in desenele enumerate mai sus?
ema1ih, vrei sa dai mai multe detalii

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Poi nu cred ca poti asa ceva dar ai putea sa descarci foarte simplu programul Virtual Dj At home de aici: http://www.virtualdj.com/download/free.html
Si Downloadezi de pe net un episod dar fara video. Si cu acest program poti sa faci sa nu se auda ce vorbesc oamenii din serial, ci doaar atunci cand vine partea cu rasetele esti atent la ce minut este si atunci opreste setarea "mute" si o sa se auda rasetele adica tu practic opresti sonoru cum ar venii si doar unde e parte cu rasetele ii dai drumul.si Inregistrezi doar rasetele. Iar la urma salvezi.

DACA NU POTI ATUNCI
Pune pe youtube sa asculti un episod unde e o faza cu rasetele si inregistreaza cu telefonul numai rasetele, dupa aceea pune pe calculator tot ce ai inregistrat si e gata:)
Funda?