| ElectroAngel a întrebat:

FUNDA! Salut am o problema..am cumparat astazi un microfon si cand am vrut sa il bag in pc nu mea mers am umblat la setari si imi spune Not plugged in... dupa am scos din greseala boxele si cand am vrut sa le bag inapoi nu mea mers imi spune tot ca la microfon Not plugged in. ce ar trebui sa fac va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| kdomi a răspuns:

Baga-l in mufa roz big grin

| Sasha203 a răspuns:

L-ai bagat unde trebuia? ai grija ca asa mi s-a intamplat si mie

| CosmaIonel a răspuns:

Click dreapta pe My Computer =>hardware=>Device manager=>Selectezi microfonu si in instalezi.

Funda?

| ElectroAngel explică (pentru CosmaIonel):

Nu vad unde e...in lista aia

| CosmaIonel a răspuns (pentru CosmaIonel):

Cand dai click dreapta pe my computer hardware device manager si daii acolo la audio pe plusu ala mic si vezii acolo ce nu ai instalat.