| Vasy1999 a întrebat:

Funda! Salut TPU am o intrebarebig grine ce hobby as putea sa ma apuc? Pentru ca pierd timpul aiurea toata ziua si nici nu am ce povesti cu lumea...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cititul te învață să vorbești!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Te poti apuca de citit, si ai sa vezi cate vei avea de povestit!

| Vasy1999 explică (pentru neutrino):

Alta sugestie pentru mine nu ai?

| T4zu a răspuns:

Pai daca esti un tip mai retras, incearca muzica, de bicei asta se invata si o sa ajungi daca iti place sa o practici cu placere, ia ore de chitara, orga etc. Sau daca vrei apuca-te de un sport gen Basket, Fotbal, Inot care ar fi perfect pentru. anotimpul cald.