| ZeR0M a întrebat:

Ce as putea face productiv la 13 ani? Adica ceva "hobby" (de preferat la PC) in care sa nu pierd timpul... Pana acum m-am tot jucat jocuri online, facebook etc... lucruri nefolositoare!

P.S. Nu vreau raspunsuri ca "Nu ai ce sa faci la varsta ta" sau "Ce iti place", vreau ceva mai direct: "Incearca sa faci @@@@"

Răspuns Câştigător
| filtro a răspuns:

Incearca sa faci afaceri, adica: Cind cineva iti cere de copiat cerei bani, asta doar daca esit foarte destept, Daca nu atunci poti sa vinzi lucruri nefolositore din casa cineva care e disperat dupa ele, sau sa le schimbi cu ceva ce-ti trebuie tie.Ai mai putea modifica fotografiile(photoshop) si sa le vinzi prietenilor, asta in cazul in care te pricepi.

| ZeR0M explică (pentru filtro):

Hmm, dar cum sa le vand? Da ma pricep(oarecum...)

| filtro a răspuns (pentru ZeR0M):

Aici totul depinde de cum poti tu influenta pe om sa faca cum vrei tu

| ZeR0M explică (pentru filtro):

Oke, totusi nu exista un mediu online inc are sa pot face asta? Ceva pentru incepatori asa... laughing
?

5 răspunsuri:
| andreisirghi27as a răspuns:

Ai putea descarca un program muzical (Ex:pian) si ai putea sa te uiti pe youtube
si sa inveti niste cantece...
-ai putea invata o limba
-ai putea citi carti care ti se par interesante
-ai putea descarca jocuri de logica care sa cconstruisti sau sa gasesti solutii...
Sper ca ti-am fost de folos.Succes la problema ta.

| ALeXuTzU23 a răspuns:

Sa joc jocul asta din care poti sa scoti bani real
http://www.marketglory.com/strategygame/AXeLL
iti voi explica mai multe in joc si iti voi da si un tutorial.Ps in joc ma gasesti cu numele AXeLL