| Myrtille a întrebat:

Am si eu o intrebare:de ce ai cere ca lumea sa te injure? Nu mi se pare logic. voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cum sa le ceri sa te injure? Trebe sa faci fata in aceste cazuri daca treci o sa continue sa iti zica cuvinte rele.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

1)Nu prea am inteles intrebarea[nu e prea logica]
2)Eu nu as lasa pe nimeni sa ma injure
3)"Frate,Daca ti'am cerut ajutor nu cred ca trebuie sa ma injure", nu e neaparat sa te ajute daca nu vor
4)Din cate am observat nimeni nu are tupeu sa ma injure! Asa ca "FA CEVA IN LEGATURA CU ASTA, MAN!"Eu nu le'as permite asta in locul tau!