| AlexAndrei96 a întrebat:

Funda! Salut. Vreau sa-mi iau un PS3, si am niste intrebari. Consola se poate conecta la Samsung UE32EH4003UXBT?
Si prin ce cablu? Cablul acela vine in cutie sau trebuie cumparat? Multumesc. Si ce joc mi-ati recomanda? Eu ma gandeam la GTA 5 + Watch Dogs care mi-l dau ei, + la pachetul asta vreau sa adaug si Camea PS3 Sony + PS Move Motion Controller asa ca nu stiu ce joc sa iau in afara de GTA 5... ceva de la Disney, ador grafica, + ca stiu toate seriile lor laughing Inca ma mai uit la Disney..stiu, sunt ciudat, dar imi place laughing) FUNDA. Recapitulam laughing :
1. Consola poate fi conectata la Samsung UE32EH4003UXBT?
2. Prin ce cablu? Cablul acela vine in cutie sau trebuie cumparat?
3. Ce joc sa mai cumpar in afara de GTA 5, care sa pot folosii camera si PS Move Controll? MARE FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

1. Se poate conecta un PS3 la televizorul tau prin cablu AV.

2.Cablul AV se afla inclus in pachetul consolei PS3.

3.De la Disney ai asa
- Disney Brave The Video Game (Move) PS3 http://www.game-shop.ro/......e-ps3-move

-Epic Mickey 2: The Power of Two
http://www.dc-shop.ro/jocuri/epic-mickey-2-the-power-of-two-ps3-l/

-Toy Story 3
http://www.itarena.ro/ro/jocuri_ps3/toy_story_3_ps3.html

-Tron Evolution (PS3)
http://www.gamestore.ro/product--Tron-Evolution-PS3--4268.html

-Phineas and Ferb: Across the 2nd Dimension
http://www.dc-shop.ro/......ion-ps3-l/
Il recomand pe primul, fiind si cel mai nou.

| AlexAndrei96 explică (pentru neluL):

M-am razgandit..nu stiu ce sa-mi iau. PS3 sau Xbox 360 de 250gb. Nu stiu ce sa aleg. Am gasit si un Xbox 360 la un pret super, si daca mai cumpar si GTA V ies la un pret super. --> http://www.emag.ro/......EZXR2BBBM/ Dar nu stiu daca Xbox-ul se conecteaza la TV. Si daca se conecteaza, cablul deconectare e in pachet?

| neluL a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Se conecteaza la fel ca PS3, ai cablu in pachet. Problema este ca trebuie sa platesti ca sa ai acces la internet pe X-BOX. La PS3 este gratis.

| AlexAndrei96 explică (pentru neluL):

Inca ceva....cum pot plati prin rate? In August vreau sa-mi iau consola, bine..eu vreau acum, dar mama si tata au spus ca o sa o am in august. Am vazut ca in rate e intre 30-40 lei un PS3, si as vrea sa mi-l iau singur.

| neluL a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Depinde de magazin, fiecare are politica lui la plata in rate, unele fac rate direct in magazin fara alte dobanzi suplimentare, altele fac prin banca inclus dobanda anuala. Nu stiu ca varsta ai si daca ai carte de munca ca sa il poti cumpara singur.

| AlexAndrei96 explică (pentru neluL):

Am 14 ani happy....ideea este ca, nu am un cont in banca, decat tata, care nu face tranzactii prin banca..decat extrage si baga bani. Infine. Vreau sa iau un PS3 de la eMAG in rate, si as vrea sa stiu daca pot sa platesc banii, dar nu prin banca. Apropo, mersi mult de tot.

| AlexAndrei96 explică (pentru neluL):

Http://www.emag.ro/......DJ7FCBBBM/ Asta intentionez sa o iau. Mama si tata au spus ca mi-o vor lua inainte sa mergem in vacanta, cu o saptamana inainte, asta petrecandu-se prin August, dar vreau asa de mult sa o am acum...

| AlexAndrei96 explică (pentru neluL):

Ok, dar ce nu am inteles este parte cu "Alege partea lunara care ti se potriveste"...la cat timp platesc, sau....cat timp platesc? Oricum, o sa-i arat tatei

| neluL a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Iti alegi tu in cate luni platesti consola intre 6 si 60 de luni.Vezi aici in stanga jos http://www.emag.ro/ecredit