| Abby_6693 a întrebat:

>Funda~status despre fete fitsoase; x repede plz!

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

N'am nevoie de educatsie corectha. Sfaturi sau tzinuta decentha.Crithicile sau barfele spuse de vreun ratath.Ptr mine sunt de ***:X

Imi reproshezi ca nu's la nimic atentha, uneori spui ca par suspektha, te contrazic si'ti zic ca nu-i ajea, sunt atentha cum ai ajunsh un nimeni in fatsha meah [; x]

Ma barfesti? Stai linistita nu ma jignesti...Doar imi areti cat de invidioasa esti...

Sunt alintata! Crezi ca o sa-mi rezisti? Ma iubesti? Arata-mi ->vorbeste-mi frumos, alinta-ma…ia-ma-n brate! Sunt incapatanata, nu incerca sa ma convingi ca viata e gri daca eu o vad roz!

3 răspunsuri:
| nuamPleaca a răspuns:

Esti superba, not.

| alandala a răspuns:

Uite aici un status: Sunt o pitzi, mi-o trag cu baiatu de la colt, dau din buci bine, si sunt smechera gajica.

Alta pitzi(poanca) pe TPU... Doamne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am talent si mare scoala...sunt fetita mondiala...