| DiavolitzaZambesteLaAparat a întrebat:

happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy
aveti sa imi datrsi niste statusuri de fete fitsoase... dau fundita pentru cele mai multe:X:X:Xhappybig grin

Răspuns Câştigător
| Awkesna a răspuns:

Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosesc

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune. E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`!

Ce crezi tu...Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine...Nu urmaresc chiar sa va displac, dar refuz mereu sa va fac p plac`!; x

Si Tine Minte, O Fata Loveste Prin Fapte, Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun. admiratorii ii fac publicitate!

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac... si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

• oricât ati încerca. voi nu sunteti ca mine! eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi bine

• ce ziceti voi? stiti bine cã nu-mi pasã. voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã! :X

• fetele. incercatsi si va controlatsi. chiar numai pe mine ma invidiatsi? :O

• Priviti...admirati...eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI!

• stiu ca vreti sa fitsi ca mine, dar gelozia voastra? zãu cã nu tine [-x

• îtsi dai prea multă importantsă, când, de fapt, esti doar o zdreamtsă!

• nu o să mă supăr pe tine. n-am de ce. că s-asa esti mai urâtă ca mine

• sunt mult prea dulce ca să fiu light.

• nu vă mai consumatsi. la nivelul meu, tot nu vă ridicatsi!

• Sunt frumoasă si isteatsă si toate mă invidiază... Le transmit de la distantsă că cine nu mă place e o zdreamtsă!

• Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa`

• fetele cumintsi ca mine scuipa `. fetele rele ca voi, inghit

• Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!

• diferenta dintre mine si tine? eu n-am sange de tarfa-n vine!

• geloaselor, fitoaselor. prea putin imi pasa! :O vorbiti-ma cat vreti, barfele voastre imi dau importantsa!

2 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro
Gasesti acolo statusuri cu gramada.:)
Pa!;)>:D

| weep2312 a răspuns:

Femeile… sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati.

Ce este pumnul? Pumnul este partea de vorbire care-ti muta maxilarul si-ti pune intrebarea "mai vrei"?

Nimeni nu moare virgin. Viata ne-o trage la un moment dat tuturor.

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu "i"
Foaieverdesolzidepesteuiteprostucumciteste

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit… acum ca am crescut… am realizat ca asa este!

Blowjob is better than no job

Da-i cu praf de mers ca pierzi serialu`

Nu sunt online. E doar o iluzie optica…

Ma joc. Messenger

Fetele cuminti ajung in rai, fetele rele ajung… la mine

Mai bine mor in picioare decat sa traiesc in genunchi.

sunt cuminte si te fac doar din cuvinte……ichi mari gurita mik trasaturi de papusik…nu sunt inger nu sunt drac eu sunt (numele tau) si te fac…. eu nu sunt facuta din zahar si dulceata sunt facuta din angely si cheata…. ceea ce il usuca pe tati de bani e fetita lui de 12 ani