| ALixuc99 a întrebat:

Vreau si eu niste status. pot fi de indiferenta, despre fete fitsoase...mersi:*. dau fundita.:*

Răspuns Câştigător
| SfarsitDeDrum a răspuns:

Urasc fii ca tine care n`au pic de rusine, care se cred pui de smecher ca ma`njura p mine.`aloo`, nu rezolvii nimic, injuri fara rost, injur`o p ma`ta ca te-a crescut prost

lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea! day dreaming

Aud v0cea de deasupra mea. Spunându. mi că nu eşti bun pentru mine. Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai

Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu

mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •

Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?

Fiecare poveste are un sfarsit Dar In viata Fiecare sfarsit are un nou inceputlove struck

Si realizez ca pot Sa uit tot Ca si cum n-ar fi existat deloc.Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum poate am pierdut ce aveam pentru altceva mai bun

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri

Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit!

O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!

Las in spate amintiri ce dor, n-am nevoie de aripi sa zbor!"

Sunt Simpla Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau

in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins

El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata. Ti. a promis stiu! Te. a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!

3 răspunsuri:
| SfarsitDeDrum a răspuns:

Sunt printesa ta de vis educata la paris stilu meu e prea sukar de chanell sponsorizat

Privire de gheata, te vad ca’n ceata, privesc si tac stiu ce’ti trece prin cap, stiu deja ce gandesti din barfe vorbesti, nu te mai amagii ca te vei ranii"

Si cand impreuNa beam.si cand fostul iL inseLam…O facem imprEuna…Fink suntem ceLE mAI BUnE. te iubesc :X

sunt o mica finetze, invidiata de multe zdrente

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul

~~~ Avem fite de la paris, ~~~ ~~~ Suntem zane, ca dintr`un vis, ~~~ ~~~ Avem pigmentu’ colorat, ~~~ ~~~ Sh’sclipim ca un diamant ~~~

gura >>>MEa GURitza@. DULCee CANd tE pRInde Te SE#duCE3…

P3 O FrUmZa De LaLeA ItT TrImIt GuRyTzA MeAh PE O FrUnZa De TrIfOi Sa MiO TrImItZy UH InApOi :*:*:*8

Am prea mult tupeu si prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte…[...]…

merSuL eI de ScENa, Te baGa’N dILema…VorBeSTe K O prOfeSOara…CU’n cUVanT Te Baga’N boaLa…poZeaZa’n PozZiTiI prOpRI…Iar VoI TarFeLor daTi COPY

sunt printesa ta de vis educata la paris stilu meu e prea sukar de chanell sponsorizat

Multe ati vrea dar n`aveti daru` [laughing] sa intreceti originalu!:X

Fytze, gesturi si Thupeu aste ie talentul meu Pe ekran da ff bine o printzesa ca si mine Sunt Fetita jmecheritha Hai fa pasy si gura MIKA

sUs PaHaRuL sAmPaNiA sa kUrGa pTr ToAtE fEtElE kArE sTiU sa fAkA fRaIeRIi Sa pLaNgA

LiMbA mea LiMbUtZzA dUlChE CuM tE PrInDe Te sEdUcE!

Eu am stil nu ca oricare, rar gasesti asa valoare, nu ma iau dupa oricine, fac ce cred eu ca e bine, asta-i fata adevarata, si cuminte si stilata.

am vreajeala necesara sa te bag pe tine-n boala

Nu te baza pe faptul ca esti totul pentru mine. K acel tot poate deveni nimic:*][

Mereu vei cauta` la O alta ea`. ceea` ce` adorai la mine

Orice ni se va intampla, mereu vom fi in picioare.
Suntem gata sa va dam peste nas Fara nicio ezitare.

"sunt un exemplar rar.gata sa dispar…Dar…am sa mai staubatting eyelashes…. sa tin fraierii pe jar

"Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face să-ţi ieşi din minte… Te pot ucide cu o singură privire Şi, în acelaşi timp, să râd fără oprire…."

» " Se vede clar pe fata ta…ca ma placi si ca m-ai vrea…ti-ar da botu` taratura…mergi inchis si taci din gura! "

""Ai avut vreodata in viata ta, o fata pe care sa o visezi si noaptea…sa nu`ti imaginez i viata fara ea.si sa te doara in cot de alta? :X"

suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||"

*M`aY aVuT…m`Ay PyErDuT…aKuM ma vReY…nUh Se MaY poate…OrYkaRe Va Fy `EA`, NuH vA pUrTa AmPrEnTa MeA! :X

"ma crezi O figuranta… tIpa importanta dar Te Inseli prea Tare aparentele inselatoare

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Sunt printesa ta de vis educata la paris stilu meu e prea sukar de chanell sponsorizat

Nu te baza pe faptul ca esti totul pentru mine. K acel tot poate deveni nimic:*][

Mereu vei cauta` la O alta ea`. ceea` ce` adorai la mine

Orice ni se va intampla, mereu vom fi in picioare.
Suntem gata sa va dam peste nas Fara nicio ezitare.

"sunt un exemplar rar.gata sa dispar…Dar…am sa mai staubatting eyelashes…. sa tin fraierii pe jar

"Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face să-ţi ieşi din minte… Te pot ucide cu o singură privire Şi, în acelaşi timp, să râd fără oprire…."

» " Se vede clar pe fata ta…ca ma placi si ca m-ai vrea…ti-ar da botu` taratura…mergi inchis si taci din gura! "

""Ai avut vreodata in viata ta, o fata pe care sa o visezi si noaptea…sa nu`ti imaginez i viata fara ea.si sa te doara in cot de alta? :X"

suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||"

*M`aY aVuT…m`Ay PyErDuT…aKuM ma vReY…nUh Se MaY poate…OrYkaRe Va Fy `EA`, NuH vA pUrTa AmPrEnTa MeA! :X

"ma crezi O figuranta… tIpa importanta dar Te Inseli prea Tare aparentele inselatoare

"n`aveam planuri facute… erau doar idei pierdute…si-aI spus ca pleci…si ti-am spus ironic duThe`hee hee"

Privire de gheata, te vad ca’n ceata, privesc si tac stiu ce’ti trece prin cap, stiu deja ce gandesti din barfe vorbesti, nu te mai amagii ca te vei ranii"

Ai Avut De Ales.Intre Mne Sh Ea.Si Prin Urmare.Ai Ramas cu Damblagia Ta! Nu`mi Pasa Nici de Tne. Nici de Ea.Esti chiar Idiot Dq Crezy In Ea;

Si cand impreuNa beam.si cand fostul iL inseLam…O facem imprEuna…Fink suntem ceLE mAI BUnE. te iubesc :X

:X-Chiar nu te mai vreau…dar chiar te rog…du`te si `pha`…ca nu`i nimic baiete de kpu taw…decat orgoliu si farmec raw…:X-

:*love struck_- Hai lasa`ma…. du`te de thot…eu una Nu te mai suporth…Nu regret ca ejthi cu ea …ca pana la urma ma doare`n cur si de tine si de `iubita` ta ))winking…:*love struck_-

-Nu vz cat ai dekazut oh go on…. umblii cu fete care se ***….laughing…Cand m`ai avut ty`ai batut joc…laughing acum umbla cu ea…care deja…. e’ `pa`…:X

paaa…. nu te mai vreau …uita`ma …lasa`ma …. iti spun adio…nu ma mai cauta…ramai cu ea …. uita`te la poza mea …si vey vedea cat te`ai schimbat…. ca de la mine la ea…e’ mult de umblath

Cad o saruty pe ea…ma simpty pe mine…cand sthay cu ea …ma vz pe mine…da lasa`ma dq odata…pentru mine ejthi `pussy` iti spun inca o data :Xlaughing)

Cu TINE vrea o ZII…cu MINE vrea o VIATA…Eu ii sunt IUBITA…TU ramai doar o ZDREANTZAlaughing

CE TE UITI ASA DE MIRAT VREI CUMVA SA STAI SA FACI CURAT? INCEPE SA O IEI PE EA CA E CAM REA

Hai ca te'am tzukath 'ubita!

sunt o mica finetze, invidiata de multe zdrente

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul

~~~ Avem fite de la paris, ~~~ ~~~ Suntem zane, ca dintr`un vis, ~~~ ~~~ Avem pigmentu’ colorat, ~~~ ~~~ Sh’sclipim ca un diamant ~~~

gura >>>MEa GURitza@. DULCee CANd tE pRInde Te SE#duCE3…

P3 O FrUmZa De LaLeA ItT TrImIt GuRyTzA MeAh PE O FrUnZa De TrIfOi Sa MiO TrImItZy UH InApOi :*:*:*8

Am prea mult tupeu si prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte…[...]…

merSuL eI de ScENa, Te baGa’N dILema…VorBeSTe K O prOfeSOara…CU’n cUVanT Te Baga’N boaLa…poZeaZa’n PozZiTiI prOpRI…Iar VoI TarFeLor daTi COPY

sunt printesa ta de vis educata la paris stilu meu e prea sukar de chanell sponsorizat

Multe ati vrea dar n`aveti daru` [laughing] sa intreceti originalu!:X

Fytze, gesturi si Thupeu aste ie talentul meu Pe ekran da ff bine o printzesa ca si mine Sunt Fetita jmecheritha Hai fa pasy si gura MIKA

sUs PaHaRuL…. sAmPaNiA sa kUrGa…pTr ToAtE fEtElE kArE sTiU sa fAkA fRaIeRIi Sa pLaNgA…

LiMbA mea …. LiMbUtZzA dUlChE …. CuM tE PrInDe …. Te sEdUcE!

Eu am stil nu ca oricare, rar gasesti asa valoare, nu ma iau dupa oricine, fac ce cred eu ca e bine, asta-i fata adevarata, si cuminte si stilata.

am vreajeala necesara…. sa te bag pe tine-n boala

| Namastee a răspuns:

Are stl de vagaboanta si talent de mafioata are mers de scena de te baga in dilema dar se poarta cu tubeu si are fite in cap mereu e frumos si stilate si se stie ca-i olteanca ( eu asa il pun big grinbig grinbig grin ) uh poti sal pui d unde esti