| Elisa_7337 a întrebat:

Funda! Vreau sa imi fac costum de inger pentru holleween si nu stiu cum sa-mi fac aripile. Funda! happy

2 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

Pai iti trebuie niste sarma si plasa dinaia alba:d. Faci forma la aripi din sarma si apoi prinzi plasa de sarma:p

| kscorpio a răspuns:

Pai poti sa-ti dai forma pe care o vrei intai dintr-o sarma pe care o imbraci cu un voal sau tul si asa poti sa-ti faci doua randuri de aripi mai mari si deasupra mai mici. Frumusetea lor consta in materialul pe care il folosesti sunt unele foarte fine care fac ape putin sidefate cum e si organza.