| lol1232 a întrebat:

Funda! Zilele astea mi-am luat casti cu microfon au mers dar astazi microfonul nu a mai mers l-am bagat unde trebuie si bine dar nu inteleg de ce nu merge as vrea o rezolvare

Răspuns Câştigător
| Diana_1599 a răspuns:

Incearca sa umbli la volum.in dreapta ecranului jos este un difuzor in miniaturahee hee da dublu clik pe el apoi trebuie sa scrie pe udneva microphone vezi acolo daca e volumul la maxim. daca nu iti apare din prima microphone atunci da la option -advanced controls.bafta sper sati mearga.:*

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Baga-l in fata la unitate

| Alle15 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la persoana de la care l-ai luat si sa-i explici situatia imi dai funda?

| kiddutssa a răspuns:

Ai putea sa verifici de la volum (in partea dreapta jos langa ceas e o iconita ca un fel de boxa) si trebuie sa verifici acolo daca microfonul e dat drumu. Trebuie bifata casuta din dreptul respectiv.