| AnOnIm20202020 a întrebat:

Funddddddaaaaaaaaaaaaaaaaa.Raspuns urgent Exista vreun program sa modific o voce. Adica vorbesc ceva si zice cu o voce altfel sau scriu ceva si zice cu voce. Dar onlineee

4 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

DA. Exista...

Dar nu o sa stam sa te ajuta sa hartuiesti pe cineva nu crezi?

Vezi de viata ta si calmeaza-te kidule.

Have fun,
PT

| AnOnIm20202020 explică (pentru PinkTerror):

Nu vreau sa hartuiesc pe nimeni, eu si cu o prietena vrem sa facem un teatru de marionete si trebuie sa avem voci funny

| PinkTerror a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Oh...

^_^ well...

Now i feel like a twat. big grin

Sorry about that.

| K13 a răspuns:

De scris exista Google Translate cu sunet. Iar pentru voce, cauta programul Morphvox Junior.