| AndraAlee a întrebat:

Fundita! Am un caiet cu amintiri si nu mai stiu ce sa pun in el. Aveti ceva idei?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Cel mai bine ar fi sa dai caietul la prieteni sa-ti lase ei amintiri frumoase, sa-ti deseneze...Sa-ti aduci aminte de prietenii tai cand vei fi mare.
Pa, pa

| sherlock a răspuns:

Amintiri zici? Daca vrei aminitirile tale si ale apropiatilor.Raspunsul trebuie cautat adanc in sufletu si imaginatia ta. O sa vezi cand o sa cresti ca vei fi mai mandra de acel caiet cu iedi proprii.