| Georgy78 a întrebat:

Am un caiet cu amintiri si nu mai stiu ce sa scriu in el! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ioanaaaa72 a răspuns:

Hei, ce idee frumoasa.
Scrie ceea ce ti se intampla zi de zi, ce te face fericita.
Preseaza flori sau lipeste poze pe care le gasesti prin casa. Deseneaza pe margini. Lipeste orice tine de amintirile tale.
Scrie poezii care te-au impresionat sau citate.
Noteaza-ti melodiile preferate, cartile si filmele.

2 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Poti scrie tot felul de amintiri pe care le ai amuzante sau nu, inocente happy. Poti de asemenea sa lipesti poze cu amici tai si sa scrii ceva de care iti vei aminti mereu. happySper ca ti-am fost de folos!

| timeOUT a răspuns:

Poti scrie, despre lipsa ta de inspiratie, cand nu mai stiai ce sa scrii, ca ai intrebat pe TPU, cui ai dat funda, ce ai facut dupa, cum te-a certat mama (ta), ca nu facaei patul, ca apoi ai iesit afara, ca ai spart lucruri, Gasesti tu ceva. happy