| iCappy a întrebat:

vreau sa fac un videoclip cu poze si muzica pe fundal, si vreau sa editez partile din melodie, adica sa tai din ea... etc. ma rog, intelegeti voi.
Imi zice-ti si mie un site in care sa pot face asta? de preferabil unul usor, ca nu vreau sa ma complic si altele. Inafara de Windows Movie Maker.
Funda si multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

VirtualDub
Wax
Avidemux
FFMpeg
Blender
sunt toate free.

| JohnLoveBasketball a răspuns:

Nu stiu daca exista un site pentru chestia asta insa ai putea incerca programul Sony Vegas, gasesti tutoriale pe youtube, cred ca te-ai descurca avand in vedere ca nu vrei sa faci cine stie ce. Bafta Multa! :-)