| SerbanElyan a întrebat:

Fundita! Fundita! Fundita!

mi-am facut un nou id de messenger si am o mica problema cu transferare id`urilor. Nu a mers cu "Import contacts" si cu chestii de genu` asa ca am inceput sa le adaug manual. Primele cateva zile cand am facut asta a mers sa adaug 4 contacte pe zi... apoi s`a intamplat ceva ciudat, asta este de fapt problema. Acum, cand vreau sa adaug cateva contacte dau la "add" si merge, dar nu la toate contactele. Unele le adauga, iar la altele spune: "There was an error in the server while trying to add a contact. Please try again.". Si de oricate ori as incerca nu merge. Imi da aceiasi chestie. Va rog spuneti-mi si mie ce se intampla, de ce si cum as putea rezolva...

3 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema dar cu timpul s-a rezolvat.E de la cei de la yahoo. Daca trece macar jumatate de an de cand ai id-ul o sa poti adauga cate un infinit de persoane

| Juleuuss a răspuns:

Și eu am avut problema asta. Însă, la mine într-o nu merge adăugat id-ul, iar aa doua da.

| radupopa a răspuns:

Daca nu merge dupa jumatate de an inseamna ca trebuie sa inoiesti messu.Noroc! Primesc funda?happy