| Poinsettia a întrebat:

FUNDITA!
Voi ce parere aveti despre aparitiile tot mai dese ale OZN-urilor, si a desemnarii unui ambasador pentru relaţiile cu extratereştrii? Si pregatire in tari pentru intalniri de "gradul 3"? Credeti ca se pregateste ceva?

Răspuns Câştigător
| Onny91 a răspuns:

Hmm d unde ai auzit u de asa ceva?big grin

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu, nu se pregateste nimic, in afara de niste secte care incearca sa-si faca reclama. sau crezi cumva ca nava mama sta ascunsa dupa luna si ca va veni sa-i ia pe cei ce cred in extraterestrii?

| Poinsettia explică:

Cauta pe internet.winking

| Poinsettia explică:

Hai sa zicem ca au mintit 5, 10, 100 de oameni in legatura cu rapirile. Dar sute de mii?

| Ramooon a răspuns:

laughing Funy, sincer cred ca uni oameni au prea mult timp liber, si nu stiu cine ce crede si daca este adevarat, dar daca este adevarat este probabil pentru asi pastra alegatori, trebuie sa impace totusi toti nebuni si sunt din ce in ce mai multi simpatizanti pentru cazuri imposibile si improbabile, daca ar exista extrateresti nu cred ca o sa caute un delegat ca sa aiba vreo conversatie cu noi. Si nici o relatare despre ozn nu a fost dovedita in mod clar si explizit. OZN- obiect zburator neidentificat pentru omul de rand orice chestie de pe cer care are o forma mai ciudata se incadreaza in aceasta categorie, daca vezi un avion cu o forma ovaloida, ai sti u ca este din alta galaxie sau ca este ceva de aici, nu ai de unde sa stii, Toti au nevoie de un hobby, asa cum nasa are nevoie de explicati pentru imensele sume de bani cheltuite pentru explorarea spatiului, de pregatit se pregatesc, caci pamantul este o planeta cu resurse limitate, trebuie sa caute de pe acum pentru a gasi o rezolvare la distrugerea acestei planete. De ce crezi ca se vinde pamant pe luna tonguelaughing