| andreiutzucu a întrebat:

FUNDITAcum se pune pisica sau caine mic pe hi5 pe barn buddy?

5 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

TRebuie sa ai 20 vecini

Răspuns utilizator avertizat
| cosmynutza97 a răspuns:

De fapt, cainele sau pisica se obtin altfel. Trebuie sa te ajute 10 prieteni sa tii gasesti, de obicei pe profilul tau apare ceva de genu: "cum te numesti tu " incearca sa-si gaseasca lost puppy, iar cel care vrea sa te ajute trebuie sa apese pe mai mult. Sper ca ai inteles.

| kyrky a răspuns:

Nu e vorba de vecini. ea se refera la caine normal. si depinde, ca e posibil sa iti ceara si 60 de vecini la caine normal. faza cu pisica, e sa bifeze toti prietenii tai o chesti, nici eu nu stiu prea bine, dar nu e dupa cati prieteni oh go on stiu sigur tongue

| malaimare_6025 a răspuns:

Pentru Catelus, pisicuta si iepuras faceti urmatori pasi...

Va vindeti o recolta cat vreti voi sa zicem un cartof
acum mergeti la Profilul Meu si vedeti ce ati vandut.

apasati acum pe link unde scrie mai mult, dar
acum uitati-va sus unde scrie http//...copiati...
acest link...
.SI ACUM STERGETI RECOLTA DE LA PROFIL CARE AI VANDUTO
REPEDE...ca sa nu se folosesca vecini de ea

acum deschideti un text document sau editor...paste.

si acum modificati linkul unde scrie...
share_type%22:%226%22...cifra 6 in 3, este pentru pisicutä, exemplu share_type%22:%223%22

share_type%22:%226%22...cifra 6 in 4, este pentru cätelus, exemplu share_type%22:%224%22

share_type%22:%226%22...cifra 6 in 5, este Iepuras si pentru ou de paste, share_type%22:%225%22

acum copiatil linkul modificat, si trimitel la vecini, prin mesaj hi5, pe mess etc.
trebuie sa tea jute 10 vecini
trimitel la cat de multi vecini nu prieteni...ca nu toti joaca
si acum asteptati pina va ajuta vecini la cautat... si trebuie sa ai dezactivat tot la cont, adica sa poata intra oricine la tine pe profil la poze si asa mai departe si in timpul cautarii sa tii animalale ascunse