| florin_4376 a întrebat:

Fundozaur.Dece nu merge metin2 god of war, Cand dau sa intru pe cont imi zice,, eroare la conectare de server" am luat si MC. TXT ce trebuie sa fac? Fundozaur

Răspuns Câştigător
| Karashi a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie mai demult! Este o eroare de server! Peste o ora si ceva te vei putea juca iar! Eu am asteptat o ora, dar poate dura si mai mult.Cam atat dureaza sa se repare serverul! Asteapta si vei vedea!^_^
Sper sa te fi ajutat!^_^

12 răspunsuri:
| CainePeVine a răspuns:

Probleme de la ei ca nici mie nu imi merge

| BornToParty a răspuns:

Is prea multi pe sv si deaa sti si la fel si mie mi so intamplat ori repar ceva la mt2.

| laure_3087 a răspuns:

Pai mie mi s-a intamplat odata cand am dat la MC. TXT sa fie un mic space si imi dadea error dar acum imi merge. Dar alte ori imi dadea error de la sv. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa fie cum ati zis:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SCZ dar metin GoodofWar nu e hostat. Deoacamdata sunt mici greseli. Zilele astea o sa-l faca fara hamaki si va merge! Nu te poti inregistra numai daca e deschis serverul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce trebuie sa fac sa mearga

| EDIBOSS a răspuns:

Eu cred ca se repara ceva la el dar nu stiu sigur ce.

| Cibalae a răspuns:

Imi dai si mie sv pls

| metin2war a răspuns:

Nici mie nu-mi merge nu stiu de ce de vreo 8 luni nu mai merge imi da eroare la conectare la servar

| metin2war a răspuns:

Nici mie nu-mi merge de 8 luni

| robyistare2012 a răspuns:

Metin2goodofwar s-a redeschis da nu merge register

| maryan_4449 a răspuns:

Nu trebuie sa faci eu am facut si nu mi-a mers