| lollopop a întrebat:

Graffiti-ul e ilegal? Daca nu, de unde il pot cumpara in focsani?

10 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Cauta pe gugal ce inseamna Graffiti si pe urma sa vii aici sa intrebi.

| Evaa a răspuns:

Da, este ilegal

| shadovv a răspuns:

Este legal doar daca constructia este iesita din folosinta si proprietarul este de acord...

| lollopop explică:

Se zice scrie "google"... LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din focsani nu stiutiu dar din bucuresti da: deala de masina la magazin de piese auto costa 8lei deala bun montana 20lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoaso e ilegal lasate de graffiti si apucate de pat...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoaso si sexoaso lasate de graffiti si apucate de pat...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Praktikerwinkingde acolo mi-am luat si eu.foarte bunwinking

| SlimShady_8054 a răspuns:

Graffiti este o forma de arta... nu se cumpara! Si eu sunt tot din Fcs, eu imi iau spray-urile din Brico Store... dar poti sa gasesti spray-uri auto cu vopsea la doar 10 lei ( ce e in brico store costa 20 de lei). Dar mai bine te lasi de graffiti!

| Rares_1550 a răspuns:

Iatil din u-man, saucube, dar mai bine te lasi,