| D0A1V2i3d7 a întrebat:

Guys, cum imi scriu numele pe paharul de Starbucks. Am vazut la majoritatea care isi cumpara ceva de acolo? Ii spun celei de la casa sa imi scrie numele, sau mi-l scriu eu, sau cum? Habar n-am. Vaa roog. Urgent.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te intreaba ei si il scriu, dar asta se intampla in general cand e aglomerat ca sa te poata striga cand e gata bautura

| Aasdfghj a răspuns:

Ti-l scriu atunci cand ti-l aduc ei la masa.

| suntserios a răspuns (pentru Aasdfghj):

Nu iti aduce nimeni nimic la masa la Starbucks

| Yssy12 a răspuns:

Ti-l scriu ei, dar daca il scriu te intreaba care e numele tau, acum nu mai fac asa :/ Crede-ma ca sunt fan starbucks laughing Nu stiu, poti sa incerci sa zici tu sa iti scrie numele.

| Mee_Mady_1989 a răspuns:

Ti-l scriu ei acolo. Pt ca e prea aglomerat si sa nu incurce bauturile.